تبلیغات
☆My Dreams☆ - My Biography
My Biography
سلام!
امروز بیوگرافی شخصیت سونیکی ام رو اوردم!
از هشت سال پیش بنده این شخصیت رو دارم!
اول اسمش کارن بود
ولی بعد کم کم توش یه تغییراتی دادم!
اسم:استر(Esther)

نام خانوادگی:برلیان(Berelian)

سن:17

قد:179

نژاد:گرگ

جنسیت:دختر

قدرت:یه قدرت شیطانی داره که در مواقع نیاز ازش استفاده می‌کنه.می‌تونه بیشتر چیزا مثل برف و یخ و آب رو کنترل کنه.رعدوبرق.غیب شدن.کنترل ذهن یا همون هیپنوتیزم.می‌تونه ذهن افراد رو بخونه.

حیوون خونگی:یه گرگ به اسم فران(Frran)

کار های مورد علاقه:درست کردن موهاش.خرید.بازی با فران.بیرون رفتن با دوستاش.کتاب خوندن.اسکیت روی یخ.بازی کردن.

کارهایی که اصلا دوست نداره:کسی دوستانش رو اذیت کنه.قدرت شیطانی باعث دردسر خودش و دوستاش بشه.یه اتفاق بد برای فران بیفته.مدل موهاش خراب بشه.لباس مد روز نداشته باشه!

غذا های مورد علاقه:پاستا.استیک.هات داگ.پیتزا.

نوشیدنی مورد علاقه:شامپاین!(خیلی خوشمزه بید!!!)

ویژگی ظاهری:زمانی که خجالت می‌کشه موهاش صورتی کم رنگ می‌شه.وقتی خوشحاله موهاش سرخابی می‌شه.وقتایی که ناراحته موهاش آبی می‌شه و زمانی که عصبانی باشه موهاش قرمز می‌شه.

زندگی:استر یه دختریه که مامان و باباش بعد از یه سری توافق به این نتیجه می‌رسن که بفرستنش مدرسه ی شبانه روزی.استر از اول قدرتی نداشته و خانواده اش هم جزو آدمای معمولی بودن.مدرسه نزدیک یه جنگل تاریک و ترسناک به اسم دارکنس(Darkness)بوده و همه ی بچه ها می‌گفتن یه دختر چندین سال پیش که خیلی شبیه استر بوده کنار جاده ی مدرسه یه تصادف وحشتناک می‌کنه و جونش رو از دست می‌ده اما استر این حرف رو جدی نمی‌گیره و فکر می‌کنه برای ترساندن یه تازه وارد این داستان گفته شده!
یه شب استر صدا هایی می‌شنوه و از خوابگاه بیرون می‌ره...دنبال صدای غمگینی می‌گرده که احتمالا صدای گریه ی یه دختر بوده.دختری که شبیه استر بود وقتی اونو می‌بینه بهش اخطار می‌ده تا اونو باور کنه اما استر بی خیالش می‌شه و همون شب برای همیشه طلسم می‌شه و از مدرسه غیبش می‌زنه!

عکسش رو بعدا تو همین پست می‌زارم!


[ شنبه 2 مرداد 1395 ] [ 06:06 ب.ظ ] [ ☆Ava☆ ] [ نظرات () ]
LastPosts